Що робити, якщо град пошкодив Ваш автомобіль?

Град – це природне явище, при якому осади випадають у вигляді крижаних крапель. Згідно зі шкалою інтенсивності, ми зазвичай маємо справу з градом мінімального розміру близько 0,5 см, іноді це сніг, але є також кулі розміром з голубине яйце або тенісний м’яч діаметром 10 см і більше. Град створюється в гігантських вертикальних вітрових шахтах всередині хмари внаслідок конденсації. Чим більша різниця температур, тим вище контрасти і тим потужніше штормові фронти, які утворюють більші градини. Якщо ці шматки льоду стають важчими через збільшення їх обсягу або злипання, висхідний струм не може їх носити, сила гравітації починає діяти, і вони падають зі швидкістю до 150 кілометрів на годину до землі, створюючи неабияку загрозу.

В таку негоду людина має змогу сховатися в укриття, чого не скажеш про наші автомобілі.

Град знищив кузов автомобіля, що тоді?

Якщо у вас вже є машина після граду, використовуйте неінвазивний ремонт кузова, який в більшості випадків дешевше, ніж традиційна заливка і фарбування. Це також більш довговічний ремонт, тому що ніякі додаткові матеріали покриття не застосовуються. Ви обмежуєте ризик «набухання» шпаклівки і лаку. Весь ремонт відбувається на оригінальному матеріалі, з якого зроблений корпус. Досвідчений технік нашої майстерні зробить це так, щоб градини не були видні, і ви зможете насолоджуватися виглядом автомобіля, яким він був до атаки граду.

Ліквідація наслідків граду – з чого почати?

Перш за все, ви повинні повідомити про збитки нашому страховику (якщо такий є) і дочекатися візиту експерта, який вас огляне. Після того, як оцінювач розрахує наші пошкодження, також варто звернути увагу на решту елементів, такі як планки, пластикові кришки і т. д. – перевірте, чи не потрібно їх замінювати. Навіть якщо у вашого автомобіля багато пошкоджень / вм’ятин, попросіть оцінювача відремонтувати кузов вашого автомобіля неінвазивним методом (PDR). Цей метод, довгий час успішно застосовується в багатьох Європейських країнах.

Тому, якщо у вас є сумніви, тому що:

• цих вм’ятин дуже багато …

• вони дійсно великі …

• тому що твій бляхар каже, що ти не зможеш врятувати цей дах і тобі доведеться його лише зрізати…

Не дозволяйте цьому статися і переконайтеся, що професіонали нашої майстерні в області видалення вм’ятин з кузова автомобіля або різання даху є чи не єдиним рятувальним методом. Не все можна полагодити неінвазивним методом. Там, де матеріал перетягується через велику площі пошкодження або через попередні спроби «професійного» виправлення законів фізики, обдурити неможливо.

Однак в більшості випадків ці пошкодження підлягають ремонту шляхом видалення цих вм’ятин. Навіть якщо плоскі елементи вашого автомобіля дуже «ущільнені» і не можуть бути вилучені шляхом видалення вм’ятин без фарбування, в таких випадках ми пропонуємо нашим клієнтам скористатися послугою підготовки до «лаку».

У цій ситуації ми ремонтуємо елемент, маючи більше можливостей втручатися в конструкцію кузова, готуємо його до фарбування, але без використання шпаклівки, шпаклівки і т. Д. Цей елемент автомобіля ТІЛЬКИ покривається лаком! Отже, ще раз користь для власника автомобіля з використанням техніки PDR!

Основний метод відновлення вм’ятин після граду

Видалення вм’ятин БЕЗ фарбування – це техніка ремонту невеликих вм’ятин в транспортних засобах, які з’явилися на кузові автомобіля внаслідок граду або незначних пошкоджень при парковці. Ці ремонтні роботи виконуються досвідченими фахівцями, які за допомогою спеціалізованих інструментів відповідним чином виштовхують і розминають порожнини в тілі. Елементи даного кузова автомобіля не перефарбовуються після застосування цього методу, тому витрати на їх ремонт значно нижче. При необхідності невеликі поправки можуть застосовуватися вибірково (так звані лаковані штрихи).

Наша компанія прагне досягти кваліфікації методу неінвазивного кузовного ремонту як основи для ремонту пошкоджень граду. У Німеччині цей метод успішно використовується протягом багатьох років в масовому масштабі, і компанії, що спеціалізуються на такому ремонті, є перевіреними партнерами страхових компаній.

У техніці видалення вм’ятин після граду, але також і меншого «паркувального» пошкодження, вм’ятини видавлюються, масажуються з використанням спеціально зігнутих сталевих копій / стрижнів для неінвазивного ремонту. Щоб знайти точну точку на нижньому боці елемента, використовуються спеціальні лампи, завдання яких полягає в тому, щоб адекватно виділити весь контур вм’ятин, відображаючи паралельні лінії, розташовані на виїмці, що заважає лініях точно виявити весь збиток. Технік, м’яко натискаючи і масажуючи точку вм’ятини, викликає ушкодження цієї точки, поки лінії на елементі кузова не йдуть паралельно.

Також так звана технологія «Клей» незамінна при ремонті неінвазивних кузовних робіт. Цей метод вимагає більшого обсягу робіт і матеріалів, але він дозволяє ремонтувати недоступні компоненти автомобіля, такі як каркаси даху (стійки даху). Пластикові перехідники наносяться термоклеем, пошкодження виймаються за допомогою спеціального інерційного молотка.

  1. Першим і основним перевагою PDR методу є економія до 50% – тут ми говоримо про вартість ремонту кузова і фарбування.

  2. Друга перевага полягає в тому, що ми не використовуємо шпаклівку, замазка поводиться оригінальним шаром лаку, тому, коли ми хочемо продати нашу машину, ніхто не звинуватить нас у тому, що машина була пофарбована – «це напевно після якоїсь серйозної аварії!». Якщо ви ремонтуєте свій автомобіль неінвазивним способом, ви не будете викликати ніяких підозр з боку покупця, тому ви отримаєте кращу позицію для переговорів про ціну.

  3. Третя перевага, яке ви отримаєте при видаленні вм’ятин, – це відсутність лаку, тому час ремонту буде набагато швидшим, ніж у традиційного.

  4. Ще однією перевагою є захист природного середовища. У методі PDR використання хімічних речовин було обмежено до необхідного мінімуму.

Як уникнути пошкодження граду на кузові нашого автомобіля?
PREVIOUS POST
Що робити, якщо град пошкодив Ваш автомобіль?
NEXT POST